Online YÖS ve TÖMER Kursu

Online Yabancı Öğrenci yani YÖS kursu ve Türkçe Yeterlilik Sınavları kursu sizlerleyiz. Türkiye dışında geçerliliği bulunmayan bu sınavlar aracılığı ile Türkiye’de bulunan üniversitelere yabancı uyruklu öğrencilerin alımı gerçekleşir.

Tömer, kısaca yabancı uyruklu öğrenciler için Türkçe sınavıdır. Tömer’de bulunan her farklı alanda yeterliliği ispatlamak zorunludur. Bu alanlar anlama, yazma, konuşma ve dil bilgisidir.

Yös ( yabancı uyruklu öğrenci sınavı ), Türkçe dil bilgisinin yanında, matematik, geometri gibi dersleri de içerir.

Yabancı öğrencilerin ülkemizde kabul görmesi için uygulanan sınavlarda yeterli dil seviyesine sahip uzman eğitmen kadromuzla öğrencilerimizi müfredata uygun şekilde sınavlarına hazırlıyoruz.

Online eğitim ile iletişimi daha kuvvetli hale getirmek sizin elinizde.Bizler sizlere sunduğumuz esnek ders, kurs imkanlarımızla her zaman yanınızdayız. Eğitmenler ile görüşmeler yapıldıktan sonra gerekli ek dersler ve eksik dersler için planlamalar yapılabilir ve gerekli çalışmalar sağlanabilir.

Online TÖMER kursu ve YÖS kursu sizlere birçok açıdan kolaylık sağlayacaktır. Yaşadığınız yerde, evinizde internet erişiminiz olmasa dahi ortak alanlar pandemi sürecinden kaynaklı olarak çok tavsiye edilmese de önlemlerinizi alarak kolayca kurslarımıza erişebilir ve eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca çevresel faktörlerden kolayca etkileniyor ve dikkatiniz dağılıyorsa tabi ki dış ortamlarda çalışmak, kurslara katılmak size verimli gelmeyecektir. Bu tarz durumlar için de evinizde kendinize uygun çalışma ortamı hazırlamalısınız. Masanızda yalınlığa, sadeliğe önem vermeli ve dikkatinizi dağıtabilecek her şeyi uzak tutmalısınız.

Online eğitim ile örgün eğitim arasında elbette farklılıklar vardır. Bu farklılıkları avantajlı kullanmak, kullanabilmek tamamen siz değerli öğrencilerimizin elinde. Uzaktan erişim kolaylığı ile her yerde katılım sağlayabilmenin yanında, ders dışı saatlerde de önceki ders kayıtlarına ve ders notlarına ulaşmak, istediğiniz saatte çalışabilmek oldukça mümkün. Bu açıdan bakıldığında uzaktan eğitim örgün eğitime göre oldukça avantajlıdır diyebiliriz. Dezavantajları ise kişiden kişiye farklılık göstermektedir dolayısıyla başarı da söz konusu olduğunda kişinin iradesi, çalışma ortamı oldukça önemlidir.

Sizlere sunduğumuz profesyonel online, uzaktan eğitim kurslarımızla ülkemizde eğitim ve öğretim hayatına başlayabilir ve geleceğinizi ülkemizde planlayabilirsiniz. Başarıya ulaşmak için atacağınız ilk adım bizleri tercih etmek olacaktır. TÖMER ve YÖS kursu hizmetine katılan öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

Add a Comment

Your email address will not be published.

Görüşmeye Başla
Size yardımcı olmak için buradayım.
Merhaba, Online kurslarla ilgili merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olmak için buradayım. Hemen görüşmeyi başlatabilirsiniz. Tasarı Online Eğitim