Gizlilik Politikası

www.tasarionlinegitim.com, gizlilik ilkeleri çerçevesinde hareket etmektedir. Bu gizlilik ilkeleri Tasarı Eğitim Kurumları tarafından,  sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

www.tasarionlinegitim.com ​web sitesinin gizlilik ilkeleri, aşağıdaki maddeleri içermektedir. IP adresiniz, sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacak. IP adresiniz sadece, sizinle iletişime geçmek için açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

​Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

​Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, telefon, email adresi ……gibi), istatistiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kurslarla haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız.

​Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

​Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.tasarionlinegitim.com adlı web sitemiz, diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Görüşmeye Başla
Size yardımcı olmak için buradayım.
Merhaba, Online kurslarla ilgili merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olmak için buradayım. Hemen görüşmeyi başlatabilirsiniz. Tasarı Online Eğitim